|
|
|
|
|
Polska
StreetDir.pl - Twój spis ulic

Noclegi Kolno

Logo

Na tej stronie zebraliśmy dla Państwa wszystkie informacje dotyczące Noclegi Kolno z kategorii Hotele i Apartamenty w Kolno. Poniżej znajdą Państwo adres, szczegóły i plan miasta z dokładnym opisem drogi.


Obiekt Noclegi Kolno położony jest w miejscowości Kolno w regionie podlaskie i zapewnia bezpłatny prywatny parking. Miejscowość Ruciane-Nida jest oddalona o 37 km od obiektu Noclegi Kolno.

Adres

Noclegi Kolno
22 Sienkiewicza
18500 Kolno

Noclegi Kolno:

Obrazy

Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture Picture

Szczegóły

Pokoje:4
Zameldowanie od:14:00
Zameldowanie do:22:00
Wymeldowanie do:10:00

Ogólne

parking:Tak
bezpłatny parking:Tak
parking na miejscu:Tak
prywatny parking:Tak

Pomieszczenia ogólnodostępne

ogród:Tak

Różne

pokoje dla niepalących:Tak

Plan miastaNoclegi Kolno:

 

 

* Niepotwierdzone adresy: W przypadku kilku wpisów do naszej bazy nie mamy niestety potwierdzenia poprawności adresu. W takich sytuacjach adres został pobrany m.in. z baz danych lub ustalony na podstawie danych okolicy. Wpisy utworzone w ten sposób oznaczyliśmy dla ich rozróżnienia. Jeżeli chcieliby Państwo wyszukać taki adres, rekomendujemy odnalezienie danej lokalizacji na planie miasta i ewentualnie skonsultowanie adresu w innych źródłach.

** średnia cena za noc